تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
پایان فتنه‌گران؛ سنگ تمام مردم در شهرهای مختلف / عکس
چهارشنبه 29 آبان 1398 - 10:58:34 |  حقوق شهروندی

اولین چراغ ناکام گذاشتن اشرار فتنه ۹۸، روز دوشنبه در پایتخت شور و شعور حسینی روشن شد و مردم خداجوی شهر زنجان زیر بارش سنگین برف و هوای سرد نشان دادند تنور روابط امام و امت همچنان گرم است و این رویه شهر به شهر در حال تکرار است.
پایان فتنه‌گران؛ سنگ تمام مردم در شهرهای مختلف / عکس

به گزارش میزان، پیرو اعتراض به حق برخی هم‌وطنان به اجرای «طرح مدیریت سوخت»، مگسانِ نشستهِ بر روی زخم معیشت به تلاطم افتادند تا شاید از رهگذر گل‌آلود کردن آب حیات مردم به گندم ری برسند اما مردم ایران اسلامی همچون فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ و ۹۶ آنها را نه تنها از گندم ری که از خرمای بغداد هم ناکام گذاشته و می‌گذارند.

آغاز پایان فتنه ۹۸؛ شهر به شهر با سنگ تمام مردم

تمیزدادن سره از ناسره هنر مردم ایران اسلامی است. ناسره‌هایی که حتی جنس گلوله‌های استفاده شده از غیرخودی بودن آنها روایت دارد و نشان می‌دهد پیاده نظام کسانی هستند که به قول مولایمان حضرت علی(ع) «قسمتی از حق و قسمتی از باطل را می‌گیرند و به هم می‌آمیزند»(نهج‌البلاغه - خطبه ۵۰).
 
آغاز پایان فتنه ۹۸؛ شهر به شهر با سنگ تمام مردم

اولین چراغ ناکام گذاشتن اشرار فتنه ۹۸، روز گذشته در پایتخت شور و شعور حسینی روشن شد و مردم خداجوی شهر زنجان زیر بارش سنگین برف و هوای سرد نشان دادند تنور روابط امام و امت همچنان گرم است و اعلام کردند‌ ای مگسان این عرصه نه جولانگه شماست، عرض خود می‌برید و زحمت ما می‌دارید.
 
آغاز پایان فتنه ۹۸؛ شهر به شهر با سنگ تمام مردم
 
راهپیمایی مثال‌زدنی مردم زنجان که با حضور گسترده آنها در میدان انقلاب این شهر برگزار شد نشان از بصیرت و زمان‌شناسی مردمی است که ثابت کردند همان­طور که برای مولایمان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) عزاداری‌های باشکوه برگزار می‌کنند هرگاه لازم باشد برای دفاع از دین و راه همان امام عزیزتر از جان هم از جان‌شان که عزیزترین دارایی‌شان است، مایه می‌گذارند.

 
آغاز پایان فتنه ۹۸؛ شهر به شهر با سنگ تمام مردم
 

روز گذشته نیز مردم شهر‌های تبریز و شهرکرد در محکومیت اغتشاشگران راهپیمایی خودجوش برگزار کردند و امروز بناست مردم شهر‌های شهریار، رشت، تالش، لنگرود، همدان و اردبیل راهپیمایی خودجوش در محکومیت اشرار برگزار کنند.
 
در همین راستا داود شمس رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهریار به میزان گفت: راهپیمایی خودجوش مردم این شهرستان در محکومیت اغتشاشگران همراه با تشییع پیکر «مجتبی ابراهیمی» شهید مدافع امنیت امروز رأس ساعت ۱۰ صبح از ابتدای اتوبان ولیعصر (عج) تا میدان شهدای گمنام شهریار برگزار می‌شود.
 
همچنین ولی نظرپور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل به میزان گفت: راهپیمایی خودجوش مردم اردبیل در محکومیت اغتشاشگران از ساعت ۱۰ صبح امروز از میدان شریعتی تا مصلی شهر برگزار می‌شود.
 
حجت‌الاسلام مجتبی اشجری نیز رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: راهپیمایی عظیم و خودجوش مردمی در محکومیت اشرار امروز در رشت با سخنرانی آیت‌الله فلاحتی و همزمان در شهرهای لنگرود و تالش برگزار می‌شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ سه شنبه 24 تیر 1399 - 07:51:36 از آدرس: