تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
آیت الله رئیسی : مسئولان مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شوند/ابراز تنفر جهانی از اقدام تروریستی آمریکا
دوشنبه 21 بهمن 1398 - 13:53:17 |  قوه قضائیه

رئیس قوه قضائیه با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم ما در روز 22 بهمن خشم و نفرت خود از آمریکا را به نمایش خواهند گذاشت .
آیت الله رئیسی : مسئولان مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شوند/ابراز تنفر جهانی از اقدام تروریستی آمریکا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر،  آیت‎الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در جلسه صبح امروز شورای‎عالی قضایی با اشاره به ابراز تنفر جهانی از اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی گفت: امروز آهنگ همه مردم با هر گویش و گرایش و نگاهی و در هر اقلیمی ابراز تنفر از آمریکاست.

آیت‎الله رئیسی، ارزش‎های مورد تأکید سردار سلیمانی را استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، دفاع از ارزش‎های انقلاب و حقوق مردم و نفرت و ضدیت با استکبار و جلوه‎های آن در منطقه عنوان و تصریح کرد: ملت ایران فردا همراه با خانواده‎هایشان، با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بر این ارزش‎ها پافشاری خواهد کرد.

رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنانش، اجرای عدالت را از اهداف مهم حضرت امام (ره) و از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اجرای عدالت، قانون عادلانه و حاکمیت روح عدالت‎طلبی در مردان و زنان جامعه، خواست همه ملت است.

آیت‎الله رئیسی با اشاره به گزارش‎هایی که در خصوص افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان در این زمینه شد.

رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصاً در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ چهارشنبه 20 فروردین 1399 - 16:19:49 از آدرس: