تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
باقری کنی: انتخابات یکی از جلوه های مردم‌سالاری دینی در ایران است
سه شنبه 22 بهمن 1398 - 19:31:37 |  حقوق شهروندی

معاون امور بین‌الملل و حقوق بشر قوه قضائیه در راهپیمایی ۲۲ بهمن درباره انتخابات مجلس، گفت: انتخابات یکی از جلوه های مردم سالاری دینی و به نوعی بازی فینال برای ایران است که باید مردم در آن به صورت مستقیم نقش آفرینی کنند.
باقری کنی: انتخابات یکی از جلوه های مردم‌سالاری دینی در ایران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقق بشر، « علی باقری کنی » معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه صبح امروز در حاشیه راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در گفتگویی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن برجسته ترین حرکت ملت برای پیروزی انقلاب و حاوی دو پیام است؛ پیام به آمریکا که ما همه سلیمانی هستیم و پیام به مسئولان داخلی که سلیمانی باشیم.

وی در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز گفت: انتخابات یکی از جلوه های مردم سالاری دینی و به نوعی بازی فینال برای ایران است که باید مردم در آن به صورت مستقیم نقش آفرینی کنند.

به گفته باقری، تصمیم گیرنده نهایی در جمهوری اسلامی مردم هستند که با حضور پرشور و شعور در انتخابات نشان می دهند که دغدغه مند آینده ایران هستند.

معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه در پایان اظهاراتش خاطرنشان کرد: عقلای غرب به هوش و گوش باشند که این انقلاب پشتبانی به نام مردم و ملت ایران دارد.

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ایرنا
چاپ شده در تاریخ پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 16:35:23 از آدرس: