تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
همیارانه؛ سایت مبارزه همگانی دولتی و مردمی با کرونا
پنجشنبه 7 فروردین 1399 - 18:35:35 |  حقوق شهروندی

سایت همیارانه با شعار «مردم برای مردم»، از فروردین ۱۳۹۹، با هدف جذب نیروهای داوطلب مردمی، جذب حمایت‌های مالی، اطلاع رسانی و آموزش مواردِ بهداشتی و از همه مهم تر موضوع اتصال زنجیره تأمین، تولید کننده و توزیع کننده، شروع به فعالیت کرد.
 همیارانه؛ سایت مبارزه همگانی دولتی و مردمی با کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر،  فعالیت این سامانه مردمی با شیوع بیماری کرونا همزمان شده و در ابتدا با فراهم کردن نیازهای بهداشتی و خوراکی کار خود را آغاز کرده است.

سایت همیارانه تحت نظارت ستاد مردمی مبارزه با کرونا علاوه بر این با همکاری در تولید ماسک، تهیه و تولید مواد ضدعفونی کننده و همینطور پرستاری از پرستاران، پرداختن به امور رسانه ای و آگاهی بخشی و تامین مالی بواسطه حمایت های مردمی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان می باشد.

هم اکنون سایت همیارانه به نشانی www.hamyarane.ir و با استفاده از بستر شبکه های اجتماعی، همکاری مردم و گروه های جهادی، سازمان های دولتی و غیردولتی سعی در کنترل و شکست این بیماری دارد.

فعالیت های این گروه به عنوان “ستاد مردمی مبارزه با کرونا” تحت نظارت و مجوز قرارگاه جهادی امام رضا علیه السلام، گروه جهادی نرجس خاتون، وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی بهشتی تهران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران صورت می‌گیرد.

این سامانه با ایجاد بستری ارتباطی برپایه‌ی اولویت های جامعه و مردم، امکان ارتباطی سازنده و کارا را برای مردم فراهم می کند تا باهم به حل مسائل و مشکلات جامعه پرداخته و در نهایت به آرامش، رفاه و ثروت آفرینی برای جامعه و عموم مردم دست یابد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 22:39:35 از آدرس: