X
GO
پربازدیدترین اخبار
سازمانهای بین المللی

هشدار کارشناسان سازمان ملل درباره فراگیری قحطی در سراسر نوار غزه
کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل با اشاره به اوضاع اسف‌بار غزه هشدار دادند که قحطی و گرسنگی سرتاسر نوار غزه را فراگرفته است.

نماینده سازمان ملل: ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد
نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل (UNODC)، گفت که ایران به مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر متعهد است و نقش مهمی در پیگیری این موضوع‌ها دارد.

هشدار کارشناسان سازمان ملل درباره فراگیری قحطی در سراسر نوار غزه
کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل با اشاره به اوضاع اسف‌بار غزه هشدار دادند که قحطی و گرسنگی سرتاسر نوار غزه را فراگرفته است.

ابتکار ایران در معرفی صهیونیسم به عنوان شکلی از نژادپرستی
نماینده ایران در ژنو در بیانیه مشترکی که به نمایندگی از تعدادی کشورها در نشست ۵۶ شورای حقوق بشر قرائت کرد، صهیونیسم را یکی از مظاهر نژاد پرستی و ناقض گسترده حقوق بشر فلسطینی ها عنوان کرد.

کمیسر سازمان ملل خواستار تحقیقات مستقل درباره حمله اسرائیل به مدرسه‌ای در النصیرات شد
کمیسر کل آژانس آنروا خواستار تحقیقات مستقل درباره حمله رژیم صهیونیستی به یکی از مدارس این آژانس در نوار غزه شد.

سازمان ملل: 196 کارمند آنروا در حملات رژیم صهیونیستی به غزه کشته شدند
سازمان ملل اعلام کرد که در بمباران شب گذشته رژیم صهیونیستی که دروازه های یک فروشگاه توزیع کمک های بشردوستانه در اردوگاه مغازی در مرکز نوار غزه را هدف قرار داد، سه کارمند آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی کشته شدند.

هشدار گزارشگر سازمان ملل درباره «گوانتاناموی جدید» در فلسطین اشغالی
گزارشگر ویژه سازمان ملل گفت: زندان «سدی تیمان» گوانتاناموی جدید است. شباهت‌ها بین یازده سپتامبر و هفتم اکتبر من را بسیار نگران می‌کند؛ به ویژه بی‌توجهی به قوانین بین‌المللی که پس از هر دو واقعه رخ داده است. طی 9 ماه گذشته، اتهامات آزار و ...

اتفاق نظر نهادهای حقوق بشری درباره شکنجه زندانیان فلسطینی‌ توسط رژیم اسرائیل
گزارش های مربوط به شکنجه نسبت به زندانیان فلسطینی در زندان های رژیم اشغالگر قدس مطلبی بسیار شایع است؛ به این شرح که شکنجه موضوع شکایت زندانیان فلسطینی و گزارش نهادهای حقوق بشری دولتی و غیر دولتی می‌باشد.

جنایت جدید رژیم صهیونیستی با حمله به یک مدرسه در اردوگاه النصیرات
ارتش رژیم صهیونیستی با حمله هوایی به یک مدرسه وابسته به آژانس آنروا سازمان ملل در اردوگاه «النصیرات» غزه که محل استقرار چندصد آواره فلسطینی است جنایت هولناک جدیدی را مرتکب شد.

کارشناسان سازمان ملل چندین دهه محاکمه ناعادلانه فلسطینیان توسط اسرائیل را محکوم کردند
دو گزارشگر ویژه سازمان ملل با محکوم کردن فقدان محاکمه عادلانه در کرانه باختری اشغالی از ژوئن 1967، اذعان داشتند که ضمانت‌های دادرسی عادلانه برای فلسطینیان به مدت 57 سال نقض شده است.

موسوی: غرب با استفاده از استانداردهای دوگانه حق تعیین سرنوشت کشورها را نقض می‌کند
مدیرکل اداره حقوقی بین‌المللی وزارت امور خارجه با اشاره به استانداردهای دوگانه غربی، گفت: غربی‌ها به اسم مبارزه با تروریسم در امور داخلی کشورها دخالت می‌کنند و حق تعیین سرنوشت کشورها را نقض می‌کنند.
صفحه 1 از 83ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها